Říjen 2007

přátelé 1.díl

30. října 2007 v 19:24 | miskaklempová |  přátelé
*Ahoj, tak tady budu bydlet. Jmenuju se Anna Viola Simonová. Ale přátelé mi říkají jen Anna. Právě se stěhuju od rodičů. Sice ne do vlastního,ale to nevadí. Konečně svoboda. Budu bydlet u nějakého umělce. Vidíte tam to křeslo a to plátno, že jo?! Ten dům se mi moc líbí*
*Tak a tohle jsem já. Prvě jsem konečně v mém novm domečku. Čekám, až pžijde můj nový spolubydlící. Nemůžu se dočkat* Jéžiši, cokdyž to bude nějakej úchyl?!*
*Doufám, že ne. Ale těším se. Má tady krsného pejska. Takže bude asi normální* říkám si. Ale pak na mě nikdo zavolal a pozdravil.*Jé, ty jsi moje nová spolubydlící? Tak to je náhoda* řekl můj nový spolubydlící.
a pak jsem se otočila. A hned jsem ho poznala. Můj nová spolubydlící je můj kámoš ze střední.Jmenuje se Petr Derek. *tak to je dobrý, jsem se bál, že tady bude někdo, no, někdo divnej a nakonec to bude moje nej kámoška ze střední.střední.* vyprávěl mi Petr. *No, já se taky bála, že ty jako můj spolubydlící,budeš takovej, no,taky divnej.* řekla jsem a sklonila jsem hlavu .
Jenže von ji sklonil taky. *co tam vidíš, Já jen zem.* řekl mi z důvtipem. tak jsem mu odpověděla *Já,já nic. *
Pak jsem zvela hlavu. *Ty jsi se teda nezměnil.* řekla jsem mu s úsměvem.* A on na to řekl *Takovej je holt život* zase zavtípkoval.
Jo, vůbec se nezměnil. Ale je bomba, že budu bydlet u kámoše. to mě teda vážně nenapadlo. Čekala jsem, že to bude horší. Ale ono je to ještě lepší a jak.
*Nedáš si se mnou oběd?* zeptal se mě. *Ne, promiň, ale chtěla jsem se tu projít. Chci vědět, jaký to tu je. Nevadí?* odpověděla jsem mu.*Ne, nevadí,ale do koupelny nelez,prosím,jdu se vykoupat*varoval mě zase vtipně. *Tak jo* řekla jsem a šla jsem na zahradu.
když jsem byla na zahradě, tak jsem se jen tak rozlídla na můj nový domov.*No je to tu hezký... :-)*říkala jsem si.
a pak jsem si sedla někde asi kolometr od mého nového domova. Jen tak jsem se poohlížela, kde budu mít svoje místo. Moje místo znamená, že když mi bude smutno nebo něco jiného, tak si půjdu na své místo a budu si tam sedět a přemýšlet. No prostě moje místo. Myslím, že někdo z vás to zná.
Mezitím u Petra doma. Petr se chce jít vykoupat. a také přemýšlí o tom, že si našel dobrou spolubydlící-svoji kámšku ze střední. Nemohlo to bát lepší.
Když už jsem dorazila domů , tak jsem si řekla, že se Petrovi zavděčím. a tak jsem šla do kuchyně. Chtěla bych mu něco uvařit na večeři. *Jé, to je bomba kuchyň.* radovala jsem se.
a tak jsem upekla svojí delikatesu. Naučila mě ho moje babička, když mi bylo 13. Je to Je to čokoládovej perník s banánovou náplní. No prostě mňamka.
Chtěla jsem ho překvapit, ale bohužel se už vykoupal a šel dolů do obýváku. Obývák je hned vedle kuchyně, takže samozřejmě moje překvápko prokoukl.. pak tam k němu přišel ale jeho pejsek.
Vidíte toho pejska? Že je nádhernej. Jmenuje se Klaudinka. Petr ji má moc rád. :-)
Tak jsem si za ním taky šla zahrát. Je to nejhezčí pejsek, kterého jsem kdy viděla. Petr si mezitím vzal kus mého perníku a chutnal mu!!!
Tak jsem si k němu sedla a začala jíst svůj perník. *Tak co chutná ti?* zeptala jsem se. *Jo je moc dobrej.* řekl mi Petr.
Petr si šel dokonce i přidat. Potom,co jsem dojídala, jsme si začali povídat. *Tak co líbí se ti dům a okolí?* zeptal se mě . *jo, je to tu hezký, nemohlo to být lepší* odpoveděla jsem mu. *To je dobře* řekla a ukousl si kus z perníku.
*jsem rád, že se ti tu líbí. je super, že mám někoho ,koho znám. je to super.* řekl Petr.
Jenže já se pak chtěla jít napít džusu. Ale on mě chytil. Ani nevíte, jak jsem se lekla. *kam jdeš?* zeptal se mě *já se jdu napít džusu.* odpověděla jsem *proč?* zeptala jsem se. *jsem se lekl, že mi chceš utéct a najít si nového spolubydlícího.* vtipkoval.
*aha,* řekla jsem *ten perník je dobrej, dáš mi recept?* zaptal se mě
*ne promiń, ale to je rodinný recept.* odpověděla jsem .* Ale já ho z tebe vytáhnu!* řekl Petr
a pak mě začal lechtat. *nééééééé* volalal jsem smíchy *tak řekneš mi ho* říká také se smíchem Petr
*Já vím, že si lechtivá, tak řekneš mi ho* řekl Petr *ne a ne a ne* říkala jsem
a pak jsem ho zase začala lechtat já.*jenže já taky vím, že jsi lechtavý.* radovala jsem se. *nééééééé, tak já ho teda loudit nebudu* řekl
Pokračování příště !!! :oD

Upoutávka na můj nový vlastní komiks

28. října 2007 v 8:51 | miskaklempova |  _________The sims2_________
Ahojky,
chtěla bych vám všem říct, že chystám nový, můj vlastní komiks. Bude tam vše moje. Moje rodiny, moje příběhy a prostě to bude nejlepší komiks, co jsem kdy napsala. proto jsem vymazala starý komiks,,Simsnov´´a nahradím ho novým. ,,Simsnov´´ jsem měla z jiného bločku. Teda ty fotky ze Simsnova jsem měla z jiného bločku. Ale pak jsem si řekla, že to není správné, a proto si udělám vlastní. Doufám, že se vám bude líbit. Pro své kamárady na cq, kteří tento komiks čtou, chci jen říct, že te´d budu muset asi trávit čas na počítači právě na the sims2 . tak se mějte. :-)


vtipy z hanulky.cz

17. října 2007 v 18:13 | hanulka.cz
Má to 50 očí a 1 zub, co to je ? Domov důchodců
Jaké je nejrychlejší auto českých silnic? ..... Škodovka s venkovským strýcem v čepici za volantem - je vždy v čele kolony.
Jde takhle blázen po ulici a táhne za sebou na vodítku cihlu... Vidí ho policajt a říká si: "No udělám si z blázna srandu" Přijde k němu a říká: "Jééé..., vy máte krásného pejska." Blázen mu na to odpoví: "Jste normální? Nevidíte,že je to cihla?" Policajt naštvaný odchází. Blázen se otočí a říká: "To jsme ho vypekli, viď Alíku!?"
:-)


Avril Lavine fotky

17. října 2007 v 17:58 | miskaklempova
Avril Lavigne, moje nej zpěvačka. Tu mám uplně nejradši.Moje nejoblíbenější píseń od ní je Girlfriend

Třpytivý motýlci

17. října 2007 v 17:51 | miskaklempova

Pro Pavlínu

17. října 2007 v 17:47 | miskaklempova
Tak tyhle všechny obrázky jsou pro mojí ségry kámošku. Už mi jednou psala do komentářů, že se jí to moc líbí. A tak jsem se rozhodla, že jí najdu jen pro ní nějaké obrázky. To můžu udělat i pro kohokoli jiného. Stačí napsat co tu chce, možná mu tu splním.
Tak doufám, že se jí tu líbí. Tak tady jsou pro tebe a užij si je.

avril Lavigne- superstar

17. října 2007 v 17:35 | miskaklempova
Avril Lavigne

Tady máte pár obrázků

17. října 2007 v 17:28 | miskaklempova
Všechny tyto obrázky jsem našla tak různě na jiných blokách.
Doufám, že pochopíte tenhle vtipnej obrázek.

Další fotečky pro vás

17. října 2007 v 17:21 | miskaklempova |  High school musical 1-2-3
Immagini
Immagini
Immagini
Immagini
Immagini
Immagini
Immagini
Líbí se vám můj bloček? Tak písněte do komentíků

Olsenky aneb so little time

17. října 2007 v 17:16 | miskaklempová |  Olsenky
So little time
tento myslím super film dával na jetix. Te´d už asi nedává a myslím, že je to veliká chyba. já se na jeix sice nedívám, ale kdyby to tam dávalo, tak hned změním názor. :-)
Jo, tady jim to fakt sluší. tady jsou si moc podobné. :-)
* Mary-Kate a Ashley *

Tady mám pro vás ještě jednu fotečku

17. října 2007 v 17:05 | miskaklempova |  High school musical 1-2-3
Tak tady jsem vám dala ještě jednu fotečku. Doufám, že se Vám tu líbí. Taky se moc snažím, aby tu bylo všechno, co by se vám mohlo líbit, a aby tu se nikdo nenudil. :-)

High school musical

15. října 2007 v 18:22 | miskaklempova |  High school musical 1-2-3
Ahojky, tady jsem zase předělala nějakej obrázek . Myslím že je teď mnohem lepší.

Olsenky- dvě super holky

15. října 2007 v 17:34 | miskaklempova |  Olsenky
Ahojky , tak teď se vám pokusím něco říct o Olsenkách.Tato fotka je zdob, když ještě holky vypadaly stejně.Měly stejnou barvu vlasů. Mary-Kate měla ale častěji rovné vlasy. Za to ashley měla spíš častěji vlnité vlasy.Tento obrázek jsem našla na jiném bločku,ale předělala jsem si ho.
Když jsem ho našla tak vypdal takhle.A jak vidíte,tak jsem tam do toho prvního mého obrátku dala jen jejich jména a rámeček. A myslím, že to vypadá lépe.

the sims 2 kódy

14. října 2007 v 17:44 | miskaklempová |  the sims 2
Ahojky tady vám poradím některé kódy,co by se vám mohli docela hodit:
motherlode 50 000 §
kaching 1 000 §
Aging on/of zapne/vypne stárnutí simů
Moveobjekts on/of možnost přesunout objekt
pro kódy si musím stisknout CTRL SHIFT C
pak do okénka napíšeme jeden z těch kódů. Pak nakonec napíšeme exit. Tím to vše vypneme.Doufám,že tyto kódy budou užitečné.Tak se mějte.