Listopad 2007

přátelé 2- 12.díl

26. listopadu 2007 v 14:10 | miskaklempová |  přátelé
Ráno jsem se vzbudila a oblíkla jsem se. pak jsem si řekla. *petr ještě spí, tak aspoň půjdu vyvenčit Klaudinku.* tak jsem za ní šla a apolečně jsme vyrazili.
Když jsem se s Klaudinkou procházela, tak mezitím vstala i Julie. Vzala si noviny a začala je číst. *jéžiši, už je 15., zejtra už musím do práce.* julie pracuje jako policajtka. není u těch závažnejch případů jako jsou třeba vraždy, ale občas u vykradení banky apod. i tak jí to prej baví.a pak se šla oblíknout.
Jenže jak se oblíkla, tak zrovna vstal i Petr. *jé, ahoj Julie. Jak si se vyspala?* zeptal se jí. *no, docela dobře* řekla Julie a pak se tak divně zatvářela. *Co je?* zeptal se Petr. *nic, jen....* řekla mu Julie a odešla do kuchyně. Ale Petr šel za ní !!!
Když už oba sešly ze schodů do kuchyně ke stolu, tak se Petr posadil a zeptal se jí.*Julie, co je ti?* *Nic Petře, já jen...* odpověděla nejasně Julie. *Chtěla jsem říct, no že mi nejsi lhostejný, Petře. Já..já.. já jsem se do tebe asi zamilovala* vyhrkla ze sebe Julie. *Za..zamilovala?????* říkal si s povzdechem Petr. *Ale, Anna je má nejlepší kámoška, já jí neublížím. Chci, abychom byli aspoň přátelé.* navrhla Petrovi. *a...asi ano...* řekl jí Petr.Jenže pak se políbili !!!!
Pak se dokonce odvlekli do naší ložnice!!!! A dokonce se svalili na postel a začali se milovat !!!! Vůbec si nevědomovali, že jsem mohla přijít !!
Julie se po ,,tajném milování´´ rad´ěji hned oblíkla. Teď se vzbudil i Petr. *Julie, že..že..že to není pravda?!* *Je, Petře jak jsme to mohli udělat Anně?* *Klid, bylo to jen takové selhíní, takovej úlet.* říkal Petr. *asi ano. Petře, já...* zkusila říct Julie. *Co?* zeptal se jí Petr. *Mě se to líbilo* řekla a sklonila hlavu. *Ale Julie?!!!!!* *Neboj se, já nic Anně něřeknu* odsekla se.
Pak jsem přišla. *Ahoj Julie, tak co jak se vede?* zeptala jsem se jí. *No, bylo to docel dobré* odpověděla mi nejistě. *To je dobře* řekla jsem a ukousla jsem si z jídla. *Když myslíš* řekla si v duchu
Pak jsem šl do ložnice a oblíkla jsem si spodní prádelko, které jsem si koupila na procházce s Klaudinkou. Lehla jsem si na postel a čekla jsem na Petra.
A právě přišel Petr. Pak si lehle ke mně. *Ahoj Anno, nokde jsi byla?* zeptal se mě s odkašláváním. *Já? Já jsem byla s Klaudinkou, to sis nevšim?* začala jsem se divit a trochu i zuřit. *No.. já..* *neomlouvej se. To je v pohodě.* řwekla jsem a vstala jsem. *Kam jdeš?* zeptal se mě Petr. *tak ty sis všiml, že někam jdu, tk to je pokrok.* a šla jsem do kuchyně. *Anno !* zavolal na mě. ale já ho už neslyšela.
Když jsem už byla v kuchyni, tak jsem si řekla, že si něco udělám. Jenže jsem neměla náladu. Tak jsem si vzala hotové jídlo. Dala jsem ho do trouby a zužila jsem. *Jakto, že si nevšim, že tu nejsem. ani si nevšim, že tu není ani Klaudinka.* *Co se to tu ssakra děje??!*
Když už jsem se najedla, šla jsem se ještě rychle oblíct. Koupila jsem si nové prádelko úplně zbytečně. Byla jsem hrozně zklamaná. *anno, já ..* chtěl mi říct, ale já jsem ho odsekla.*Nech mě být a šla jsem do koupelny a zamkla jsem se.
*Uf* řekla jsem, když jsem se zamkla. *hm, je mi z toho až špatně*. *hodně špatně.*
Pokračování příště !!!

přátelé 2 - 11.díl

26. listopadu 2007 v 14:09 | miskaklempová |  přátelé
Večer
*Tak jaké to bylo u rodičů?* zeptala jsem se Julie. *No,crrrr, docela dobře.* odpověděla mi Julie. *Tak to je dobře* řekla jsem. *Asi jo* řekla zase Julie .¨*Jo, dneska si jdu konečně koupit něco nového, nechceš jít se mnou,* řekla mi. *Promiň, ale nemůžu, není mi moc dobře* odpověděla jsem jí. *Nevadí*
Už jí přijel taxík. *Tak já už jdu vrátím se co nejdřív* zavolala na mě Julie u dvěří, když vycházela. *Jasně a kup něco hezkého, jasan?* řekla jsem jí. *Určitě, pak ti to ukážu* zavolala na mě.
Pak si nasedla. *uf, je to tam hrozný* říkala si. *Kam to bude?* zeptala se mě řidička. *Do Světlušky* odpověděla jí. Světluška je takovej obchod, kde maj všechno. Oblečení, obojky, časopisy, hry apod.
Když už byla na místě, tak zaplatila a vystoupila. Pak vešla do krámu *Dobrý den* pozdravila všechny. Pak šla k oblečení a vybírala si. Přitom myslela na Petra. *Je to tam tak hrozný. Petr je tip chlapa, kterýho jsem si vždy přála. Ale moje nej kámoška je s ním a miluje ho. Petr se mi moc líbí. Až moc. Ale Anna je moje nej kámoška.*
Pak šla zaplatit ty šaty, co si koupila. *Tak to bude 250 §* řekla jí prodavačka. *Ano, tady* dala jí ty peníze.
Pak si šla k telefonu. *Halo, tady taxi služna Simsnov, přejete si?* ptal se jeden z pracujících v taxi služby. *Ano, prosím potřebovala bych taxíka.* řekla mu. *Jistě a odkaď to bude a kam?* zeptal se pracující. *ze Světlušky do simovi 1 prosím* řekla. *Jistě hned k vám někdo přijede*
Když konečně dorazila domů, tak ještě poděkovala. *Děkuju* *nemáte zač* řekl řidič a odjel.
pak šla do obýváku a trochu si zřímla. Asi se jí zdálo, že je s Petrem o samotě..
Ona se do něj snad zamilovala !!!!!!!
Pak se vzbudila a protáhla se. *Proč na něj nedokážu přestat myslet. Je to přece kluk mý nejlpší kámošky. A navíc, byla to jen jedna pusa, to hned neznamená, že se do něj zamiluju* doufala Julie.
Já jsem se šla vykoupat. Už jsem totiž nemohla spát. Mezitím se na Petrovo místo na posteli lehla Klaudinka. petr se odsunul na mé místo. Určitzě si všiml, že tam nejsem :-) .
A najednou tam přišla Julie. *A hele,Klaudinka usnula na posteli. To je ale malinká potvůrka* říkala Julie. *A vedle Petra.* řekla a koukla hlavou na zem. *Vedle Petra.* řekla si zamilovaně.
Pokračování příště !!!!

miss sims 2007 - 1. kolo !!!!!!!!!!!!!

22. listopadu 2007 v 17:28 | miskaklempová |  miss sims 2007
1, soutěžící simka
jméno souěžící : Ajana Berglová
Handa
2. soutěžící simka
jméno soutěžící : Laura Klérová
Míša13:-)
3.soutěžící simka
jméno soutěžící : Jessica Aplová
domča11
4. souěřící simka
jméno soutěžící : Alessa Missis
Rayne
5. souěžící simka
jméno soutěží : Vanessa McCartney
Linda
6.souěžící simka
jméno simky : Nataša Fashionová
6.souěžící simka
jméno simky : Kelly
Toto jsou všechny finalistky v miss sims 2007. Jestli se Vám nějaká finalistka zalíbila a přejete si, aby postoupila, tak pro ní hlasujte.
Chtěla bych se omluvit, ale musela jsem sem dát novou anketu. Přidala jsem totiž nové soutěžící. Ale ti by neměli šanci vyhrát, protože ty první už měli docela dost hlasů. Děkuji za pochopení.
Ještě bych se chtěla omluvit Handě, že její finalistka není bohužel ve spodním, ale nejde mi to sem dát. Doufám, že i tak se Vám líbí.

miss sims 2007 !!!!!!!!!!!!!!!!!!

17. listopadu 2007 v 18:57 miss sims 2007
Miss sims 2007 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1.Kolo
♦vyfoťte své finalistky ve dvou různých každodeních oblečeních.
♦vyfoťte je ještě i ve spdním prádle. .
♦napište k své finalistce jméno a příjímení a jak se jmenujete.
♦své finalstky mi pošlete na e-mail michikinka@seznam.cz
♦ pak už jen sledujte a doufejte, že právě vaše finalistka vyhraje.
Zúčastnit se může každá fialistka. Ale můžete přihlásit jen jednu. Ale i tak si myslím, že se vám tahle soutěž bude lbit.

přátelé 10.díl

16. listopadu 2007 v 19:40 přátelé
Když jsem se konečně ráno probrala, tak za mnou přišel Petr. Lehl si vedle mě.*Jé, ahoj,ty už jsi vzhůru?* zaptal se mě. *No,asi ano, teda jestli se mi nezdáš* odpověděla jsem mu ze svým nádherným úsměvem. *víš, o čem se mi zdálo?* zeptala jsem se ho. *Netuším, že by o velkém hamburgru?* zavtipkoval. *No, nejsi daleko. Zdálo se mi o tom, že jsem spálila můj perník* odpověděla jsem mu. *ty jsi teda dobrá* řekl mi a políil mě
Pak jsem ale ještě usnula. v poslední době jsem nějak unavená. Asi to bude tím, že si zvykám na město. Pak do ložnice přišla Julie. Chtěla říct Petrovi, že udělala snídani. *Tak jo, ale potichu, Anna spí.* řekl jí. *Tak jo* Jenže pak se k sobě nějak cukli a stalo se něco, co asi ani jeden z nich nečekal.
Oni se políbili !!!! *Ne, jéžiš, promiň,já...já... nechtěl* řekl jí po ,,nečekaném" polibku Petr. *Ne, já bych se chtěla omluvit,hm, byla to moje chyba.* omlouvala se Julie. Jenže pak se zase políbili, ale teď to bylo chtěné. líbali se opravdu vášnivě, kdyby jste to věděli. naštěstí pro ně jsem spala.
Jenže pak jsem vstala. Neviděla jsem je, ale pro ně o byl o fous. Rychle se od sebe odstrkli a koukali na mě. *Jé, ahoj, to je uvítání. Něco se stalo?* řekla jsem jim, když jsem pomalu vstávala. *Ne,nic. Co by se mělo stát?* řekl mi Petr. *ano. Nic se nestalo* řekla mi julie. */Tak jo, ale proč na mě tak koukáte, Mám kruhy pod očima, nebo co?* divila jsem se. *Ne, nemáš.*řekl Petr a šel na tu snídani, na kterou ho chtěla pozvat.
Když jsem stlala postel, tak se Julie otočila a začala nějak vzlykat. *Aničko, co jsem ti to udělala? Jsem taková mrcha.* šeptala si vyčítavě.
Tak jsem šla za ní. *Julie, copak ti je?* chtěla jsem jí utěšit. *n...nic* řekla mi se slzami v očích. *Opravdu?* zeptala jsem se jí. *Aničko, ty jsi tak hodná. Děláš mi to těžké* vyčítala si Julie v myšlenkách. *Opravdu mi nic není. Jen mi něco vlítlo do oka, to bude v pohodě* řekla mi a snažila se ty slzy zatlačit. *Když myslíš* řekla jsem jí.
Tak jsem šla vyvenčit Klaudinku. *No poj´d, to je hodná holka, no, to je hodná holka* říkal jsem jí.*Haf* zaštěklala. *tak jo jdeme* pobízela jsem jí.
Tak jsme šli a šli. Až pomalu začínala mít Klaudinka hlad a tak jsme se vydali směrem domů. *Tak ukaž, kudy domů* řekla jsem jí. A ona to vážně věděla . Je prostě super. :oD
Když jsem přišla, tak Petr spal a Julie nechala lístek, že jela za rodičema. že jí zavolali, tak jela..Ale prej se ještě vrátí. no jo no, je to škoa.
Pak jsem šla dolú po schodech. Přitom jsem si říkala*Tady se něco děje.*

přátelé 9.díl

16. listopadu 2007 v 18:21 přátelé
Začínal večer. Byla jsem tak unavená, že jsem si musela jít lehnout. Julie říkala, že u nás bud chvíli bydlet, ale asi jen 3 nebo 4 dny. Taky mi ještě řekla, že se sem do města taky přistěhuje. To je úžasné. Nemusím si hledat jiné přátele a to je bomba.
Julie si šla pro noviny. ráda čte, co se děje. asi je to v pohodě, ale číst si o půl jedenácté? No, to newim :-)
Ráno
už začínalo vycházet sluníčko. Pěkně to rozzářilo ložnici a asi i obývák. Chudák Julie. Ona spala na gauči. petr jí nabídl, že by mohla spát u mě a on v obýváku. Ale ona ne. Je docela tvrdohlavá, ale taková je už od školky.
Pomalu jsem se začala probouzet. Julie se totiž oblíkala. Tak mě to trošku vzbudilo, ale nevyčítám jí to :o))A taky trošku tomu pomohla Klaudinka, začla totiž docela nahlas štěkat. Ta naše uličnice.
Julie chtěla totiž vykoupat Klaudinku, taky si jí zamilovala. *Klaudinko, pojď jsem vykoupu tě !!!!* zavolala na Klaudinku Julie. a Klaudinka, protože je natrénovaná, poslechla a přišla.
´*To je ale krásnej pejsek* pochvalovala jí Julie. *Haf* zaštěkala Klaudinka.
Pak šla Julie vynýst odpadky. Potkala venku Petra, když maloval. *Jé, tak ty jsi fakt malíř?* zeptala se Julie. *Ne, nejsem, jen maluju.* *Aha, ale maluješ pěkně* *děkuju,ale je to jen koníček* *a co to je?* zeptala se znova Julie *no, to ne, newim, jen tak jsem si ropatlal barvy. to je na zkoušku, když si koupím nové barvy* *jéžiš, takže to bylo jen tak? Já jsem teda blbá* *ale ne to je v poho*řekl Julii Petr
Pak připravil jídlo. Já samozřejmě ještě spala. pak si rošku pohrál s Klaudinkou a pak zavolal na Julii:*Julie, máš tu ty špagety!!!* zavolal Petr na Julii. *Už jdu* odpověděla Julie.
Už jim tam zbylo jen pár špaget. *No, jsou vážně dobrý* říkala Julie *No, díky, ale to mi říkáš už asi po osmé,ale jinak děkuju* řekl jí Petr. *Máte to tady moc hezký* pochválila Julie. *No, díky,ale začínám uvažovat o větším* *Aha, a na co?* zeptala se Julie. *No, víš, je to hlavně kvůli Anně* odpověděl jí Petr. *tak to jo* řekla mu Julie.
Pokračování příště !!!!!!!

přátelé 8.díl

14. listopadu 2007 v 18:44 přátelé
Začíná ráno... Všichni ve městě asi už vstávaj. Já jsem ale už vrůru.
Klaudinka měla asi hlad, a tak se šla najíst.Já jsem už dávno vzhůru, nemohla jsem dýl spát.
Petr je nahoře. Oblíkl se prý slušně, aby mě reprezentoval, když přijde má kámoška :-) Ale...
pak pomalu šel dolů po schodišti.Asi šel směrem ke mně.To víte, má mě prostě rád.
To víte, že šel za mnou. políbil mě na dobrý den. je prostě božskej. Víte jak jsem vám řekla to ale...? No tak to znamená tohle.
*Už se těším na tu tvoji kámošku.* řekl mi nadšeně Petr. *no...* řekla jsem mu *No? Copak je?* zeptal se mě. *Julie dnes nemůže....* řekla jsem tak trochu smutně. *Aha, to nevadí...* potěšil mě Petr. *Přijede jinady* řekl. *to jo, přijede zítra* rozpomněla jsem se. byla jsem totiž tak smutná, když mi zavolala, že dnes nemůže, že jsem úplně zapomněla na to, že mi řekla, že přijede zítra.
Večer
Konečně je večer. *zítra už přijede,konečně* říkala jsem si ve vaně. *Anno, pojď už spát* volal na ně Petr z ložnice. *Už budu* zavolala jsem mu nazpět
Druhej den
Už je ráno. Já a Petr jsme teď před chvílí snídali.A najednou přišla Julie !!!!!! *Tak a jsem asi tady. hele, von tu má podstavec? To je nějakej malíš, nebo co* říkala si Julie.
Julie šla rovnou ke dveřím a zazvonila*cink!! * a já na ní zavolala *už jdu* a šla jsem ke dveřím a otevřela jsem jí.*Pojď dál* pozavala jsem jí dovnitř.
*Ahoj,Julie, jak se ti daří?* vítala jsem jí. *Dobře, ale tobě se asi vede líp!* řekla mi Julie. *To je doba viď.* řekla jsem jí.
*To jo, ale kašli na to, máš to tu bombový. Jo a ten tvůj novej je malíř?* řekla mi jejím klasickým způsobem. *No, není. Má to jen jako koníček. Jeho táta je bohatý. Ale on se s ním nebaví.To je na dlouho* řekla jsem jí já.
A pak najednou přišel i Petr. *jé, ty jsi Julie, že? Moc se omlouvám, ale musím na chvíli odejít.* pozdravil Petr Julii. *to nevadí* řekla mu Julie. *A kam jdeš,* zeptala jsem se ho. *Za milenkou* řekl mi jako vtip.
A ještě přišla Klaudinka *a tohle je naše klaudinka, není božská?* zeptala jsem se Julie. *JKe moc krásná.*řekla mi Julie
pokračování příště !!!!


optické klamy -tři tečky

12. listopadu 2007 v 18:04 | přesně newim, našla jsem to na jiném bločku
Zaměřte si na jeden putík. Koukejte se tak dlouho, dokud zbývající dva nezmizí. Zmizela Vám, že ?

optické klamy- žena nebo slovo

12. listopadu 2007 v 18:00 | přesně newim, našla jsem to na jiném bločku
Tak co říkáte?

optické klamy- miminko

12. listopadu 2007 v 17:56 | přesně newim, našla jsem to na jiném bločku
Vidíte to miminko tam? Mě to sice chvíli trvalo ,ale našla jsem ho.

Optické klamy - tečka uprostřed

12. listopadu 2007 v 17:53 | přesně newim, našla jsem to na jiném bločku
Tak co, víte o co tu jde?

Vaše připomínka na tenhle bloček

12. listopadu 2007 v 13:53 | miskaklempová |  vaše nápady na tenhle bloček
ahojky, myslím ,že tahle rubrika mi pomůže mít ještě lepší blog, než je teď. jestli mi pomůžete, budu ráda. Písněte mi, co vás napadá, jakou rubriku bych měla přidat atd. nebudete litovat ;-)

Bleskovka číslo 2 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

12. listopadu 2007 v 13:47 | miskaklempová |  Bleskovky
Bleskovka číslo 2 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1. Jak se jmenuje Petr celým jménem ?
2. Jak se jmenuje Anna celým jménem?
3. Jakou má Klaudinka rasu?
4. co má Anna v celém domě nejraději? (jakou místnost)
5. Jak se jmenuje Anny nejlepší kámoška ? ( křestní jméno)
6. Líbí se Vám můj malý bloček ? (libovolná odpověď)
odpovědi mi písněte do komentíků. první tři dostanou ode mě na mail diplom. Takže se mějte a užívejte si !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

přátelé 7.díl

12. listopadu 2007 v 13:38 přátelé
*Karolíno?* odsekla jsem se. Ale on mě pak chytil za ruce a řekl. *Promiň, spletl jsem se, Karolína,víš, byla před tebou, neboj se skončilo to.Slibuju* a já jsem se tak trochu zamyslela a řekla jsem *dobře, ale už mi to nedělej*
*Neboj se* uklidnil mě Petr. *ale já se nebojím* řekla jsem mu. *Ty si ta, na kterou pořád myslím. Věř mi* Petr to řekl tak mile, až jsem mu začala věřit. Jsem ráda, že jsem se zamilovala do někoho, o kom si myslím, že mu můžu věřit.
*A navíc, žádná jiná neumí tak dobrou čínu* zavtipkoval a pochválil mi Petr. *takže ti chutnala, že jo?* zaradovala jsem se. Když jsem byla malá, tak jsem věřila jednomu pořekladu, že láska prochází žaludkem. Proto jsem se učila vařit už od jedenácti let.
Pak jsem šla do kuchyně za svou čínou. ale byla jsem plná obav, že mi Petr, ač mi to řekl velmi mile, trochu zalhal. *Cokdyž má tu Karolínu ještě rád?!* obávala jsem se.
Druhý den
Zrovna si štu knížku. Petr ještě spí. nechci ho zbudit,a protože čtení není hlučné, tak si čtu. a najednou jsem začala mít hlad. Tak jsem tu knížku uklidila a šla jsem dolů do kuchyně.
Sedla jsem si na gauč a přemýšelela jsem, co si asi dám. nic mě nanapdlo . *asi udělám špagety* řekla jsem si.
Tak jsem se na to vrhla. Možná si říkáte, že nic nedělám, že je pořád jíme a pořád vaříme. Ale není to pravda. Já ráda vařím. Hlavně když mám komu, jinak mě to taky moc nebere. Jsem ráda, že někomu mé jídlo chutná ;-)
A hele, Petr už se vzbudil. Tak jsem šla a nabídla jsem mu mé špagety. *Dáš si? Právě jsem je uvařila.* A Petr mi na to kývnul, jako že si dá. *Asi jo, dám si.* *To jsem ráda.* A nandala jsem mu jídlo na stůl.
Pak jsme začali jíst. *Tak co, chutná?* zeptala jsem se Petra. *to víš, že mi to chutná, od tebe to je dobrota. Už od školy jsi byla dobrá kuchařka* pochválil mě. *Můžu se tě na něco zeptat?* ptala jsem se ho . *To víš, že můžeš* odpověděl mi Petr.
*Jen jsem se tě chtěla zeptat, jestli bych si sem mohla někoho pozvat.* řekla jsem mu *jasan ,proč bys nemohla, teď tu bydlíš taky, a navíc když si domácího takhle vykrmíš, tak ti budu vyhovovat.* řekl mi mile. *aha?! vykrmovat, tak to jo, ale pak budeš tlustej a co potom* zavtipkovala jsem ale Petr se nedal *Jistě že můžeš* *Tak jo. Hned zejtra si zavolám. Chtěla bych tenhle dům ukázat mojí kámošce. Jmenuje se Julie.* *Klidně a příště se neptej**Tak jo*
a pak mě polínil *dobře pane domácí*řekla jsem mu *nech toho, jasný?* řekl mi Petr.
Poom jsem šla vykoupat Klaudinku. Byla špinavá asi se válila v bahně. *Hodná hoka, budeš hezky čisťounká* pochválila jsem jí. *Zítra ti představím svojí nejlepší kamarádku. Určitě se ti bude líbit.* vypravovala jsem jí.
Pokračování příště !!!

přátelé 6.díl

10. listopadu 2007 v 11:56 přátelé
Ráno jsem se oblíkla a šla jsem jen tak z nudy do schránky. *a hele, něco tu je?* říkala jsem si.
Jestli se pořádně kouknete, tak uvidíte ten gauř na zahradě. před ním má Petr malířský podstavec. Slíbil mi, že mě tam na tom gauči nakreslí. Já ho mám prostě ráda :-)
Pak jsem šla do kuchyně a řekla jsem si , že něco uvařím. Nejprve si vždy linku uklidím, a pak teprve začnu vařit.
Tak jsem vytáhla z lednice zeleninu a kučecí maso. Udělám čínu, tu miluju. Doufám, že bude petrovi chutnat. Čínu umím moc dobře uvařit. zase jako s tím perníkem- rodinný recept.
*To bude dobrota* říkala jsem si. Ten sporák je asi novej, je totiž moc čistej a vaří to silněji. Ale to není problém, jsem zvyklá i na ty nové :-)
Petr ,mezitím co jsem připravovala čínu, maloval.To víte, přistěhoval se. On si malováním nevydělává, má bohatého otce,ale nemá ho rád. To vím ze školy. Nikdy jsem ho neviděla,když mu třeba zavolal,aby mu řekl jedinej klad. Vždy je na něj ne zrovna milej.
Klaudinka asi už usnula. Vidím ji v pelechu. petr ucítil vůni mé číny s přiklusal hned ke stolu. A pak najednou začal říkat:*jídlo,jídlo* říkal a tloukl jako malé dítě do stolu. a tohle na něm taky mám moc ráda.
*Už to bude!* zavolala jsem na Lukáše, který si mezitím odsedl do obýváku. *Už se těším.* zavolal Petr zpět. Víte, jsem tu už asi půl týdne. ano, je to docela krátká doba, abych si našla kamarádkymale já jsem tip,který se spřátelí docela rychle. A tak mě proto mrzí, že jsem si ještě nikoho nenašla. Ale to se změní. :-)
*Hm... doufám, že mu to bude chutnat* vzdychala jsem a začala jsem přemýšlet o zítřku a podzítřku... mám strach, že mi ublíží. Nemyslím fyziky,ale psichycky. Newim.
Pak jsem od té čína odešla. *Čína je už hotová!* zavolala jsem na Petra. *Jé, děuju* zavola Petr a zpět. *není zač* odpověděla jsem.
Petr ke mě pak přišel a objal mě. Pak jsme se políbili. *Miluju tě* řekl mi *Já tebe taky* řekla jsem mu zase já. *Ani nevíš, jak tě miluju Karolíno* řekl *Karolíno?*
Pokračování příště !!!