přátelé 10.díl

16. listopadu 2007 v 19:40 |  přátelé
Když jsem se konečně ráno probrala, tak za mnou přišel Petr. Lehl si vedle mě.*Jé, ahoj,ty už jsi vzhůru?* zaptal se mě. *No,asi ano, teda jestli se mi nezdáš* odpověděla jsem mu ze svým nádherným úsměvem. *víš, o čem se mi zdálo?* zeptala jsem se ho. *Netuším, že by o velkém hamburgru?* zavtipkoval. *No, nejsi daleko. Zdálo se mi o tom, že jsem spálila můj perník* odpověděla jsem mu. *ty jsi teda dobrá* řekl mi a políil mě
Pak jsem ale ještě usnula. v poslední době jsem nějak unavená. Asi to bude tím, že si zvykám na město. Pak do ložnice přišla Julie. Chtěla říct Petrovi, že udělala snídani. *Tak jo, ale potichu, Anna spí.* řekl jí. *Tak jo* Jenže pak se k sobě nějak cukli a stalo se něco, co asi ani jeden z nich nečekal.
Oni se políbili !!!! *Ne, jéžiš, promiň,já...já... nechtěl* řekl jí po ,,nečekaném" polibku Petr. *Ne, já bych se chtěla omluvit,hm, byla to moje chyba.* omlouvala se Julie. Jenže pak se zase políbili, ale teď to bylo chtěné. líbali se opravdu vášnivě, kdyby jste to věděli. naštěstí pro ně jsem spala.
Jenže pak jsem vstala. Neviděla jsem je, ale pro ně o byl o fous. Rychle se od sebe odstrkli a koukali na mě. *Jé, ahoj, to je uvítání. Něco se stalo?* řekla jsem jim, když jsem pomalu vstávala. *Ne,nic. Co by se mělo stát?* řekl mi Petr. *ano. Nic se nestalo* řekla mi julie. */Tak jo, ale proč na mě tak koukáte, Mám kruhy pod očima, nebo co?* divila jsem se. *Ne, nemáš.*řekl Petr a šel na tu snídani, na kterou ho chtěla pozvat.
Když jsem stlala postel, tak se Julie otočila a začala nějak vzlykat. *Aničko, co jsem ti to udělala? Jsem taková mrcha.* šeptala si vyčítavě.
Tak jsem šla za ní. *Julie, copak ti je?* chtěla jsem jí utěšit. *n...nic* řekla mi se slzami v očích. *Opravdu?* zeptala jsem se jí. *Aničko, ty jsi tak hodná. Děláš mi to těžké* vyčítala si Julie v myšlenkách. *Opravdu mi nic není. Jen mi něco vlítlo do oka, to bude v pohodě* řekla mi a snažila se ty slzy zatlačit. *Když myslíš* řekla jsem jí.
Tak jsem šla vyvenčit Klaudinku. *No poj´d, to je hodná holka, no, to je hodná holka* říkal jsem jí.*Haf* zaštěklala. *tak jo jdeme* pobízela jsem jí.
Tak jsme šli a šli. Až pomalu začínala mít Klaudinka hlad a tak jsme se vydali směrem domů. *Tak ukaž, kudy domů* řekla jsem jí. A ona to vážně věděla . Je prostě super. :oD
Když jsem přišla, tak Petr spal a Julie nechala lístek, že jela za rodičema. že jí zavolali, tak jela..Ale prej se ještě vrátí. no jo no, je to škoa.
Pak jsem šla dolú po schodech. Přitom jsem si říkala*Tady se něco děje.*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kaca kaca | 17. listopadu 2007 v 14:54 | Reagovat

už se těšim na dalšííííí séééééééérie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2 Míša autorka blogu a komiksu Míša autorka blogu a komiksu | E-mail | Web | 18. listopadu 2007 v 13:36 | Reagovat

kdo říká, že budou další :oD

3 Míša autorka blogu Míša autorka blogu | E-mail | Web | 30. listopadu 2007 v 13:46 | Reagovat

ale jo to víš že bude ještě jedna.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama