Prosinec 2007

Další soutěž?

31. prosince 2007 v 16:07 | miskaklempová |  ___________Blog_____________
Miss sims už končí. Je na čase začít jinou. Jestli se chcete přihlásit, zasílejte fotky své simky na můj e-mail michikinka@seznam.cz
Začínáme, až se naplní nejméně 6 dívek přihlásí.

Vítězka miss sims 2007 !!!

31. prosince 2007 v 15:36 | miskaklempová |  miss sims 2007
Laura nebo Allesa?

Tady máte anketu.

Anketa

Která finalistka se stane miss sims 2007 ?
Laura Klérová43 % (3 hlasy)43 %3 hlasy
Allesa Missis57 % (4 hlasy)57 %4 hlasy
Vítězkou se stává Allesa Missis !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

přátelé 2 -17.díl

30. prosince 2007 v 9:24 | miskaklempova |  přátelé
Najednou ke mně přišel Petr. *Ahoj, jak se tu máte?* zeptal se mě no spíš nás :oD. *Jde to a jak je tobě?!* zeptala jsem se ho zase já. *stejně* zachechtal se Petr.
Julie zatím ležela v posteli a spala. Přemýšlela o mě a Petrovi. Došla k tomu, že já a petr patříme k sobě a že musí vyklidit cestu.
My jsme zatím s Petrem zvažovali, jak by se asi mělo jmenovat naše dítě. *Co třeba Tomášek, po mém otci.* navrhl Petr. *Ale Petře, možná to bude holčička.* řekla jsem mu. *No tak by se mohla jmenovat Karolínka nebo Lucinka* *A co třeba Viola jako mé druhé jméno.*
Pak jsme se políbili. *Jméno vymyslíme, až se to narodí. Teď musíme myslet hlavně na sebe.* řekl mi petr jemně do ucha. *Máš pravdu* odpověděla jsem mu. *Tak když si mi to osouhlasila, tak kdy se vezmeme?* zeptal se mě Petr. *Nechci se vdávat jako koule.* řekla jsem mu. *Tak já počkám, až budeš zase krásná, ne že bys te´dka nebyla s tímhle nádherným břížkem.* pochválil mi Petr.
Petr si zatím počkal na Julii. *Julie, to co se mezi námi stalo to...* vysvětloval Petr. *Co, co Petře.* ptala se ho Julie.
*Jen to, že už s tebou nechci mít nic společného jasan* řekl jí Petr. *No tak dobře, máš pravdu, ale co mám dělat?* zeptá se ho Julie
*Přece se tady s tebou nebudu stýkat, každej den tě tady vidět, to po mě nechtěj* řekla mu zuřivě.*A jakej je v tom problém, ty tady nebydlíš natrvalo, jestli si dobře vzpomínám* vyhrkl na ní Petr.
Když jsem se vzbudila, šla jsem dolů. Viděla jsem jí jak šla nahoru. Nesla si nějaké věci.
Šla jsem za Petrem se ho zeptat, jestli náhodou neví co se stalo Julii. Jenže Petr ani neodpověděl a pohladil mi bříško. *Petře, řekni mi, já vím, že to víš.* *Anno, promiň, ale nechci se o tom bavit* odpověděl mi Petr.
*Neboj se, já ti to jednou řeknu, ale teď ne lásko* řekl mi a dal mi psu.
Druhej den jsem šla do koupelny dojít si na záchod. V tom jsem začala mít hrozné bolesti. Miminko už chce na svět !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pokračování příště !!!

miss sims 2007 - 3. kolo - finálové

29. prosince 2007 v 12:21 | miskaklempová |  miss sims 2007
Finálové kolo už je tady !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Která finalistka se má stát miss sims 2007 na mém bločku? Stačí jen váš hlas. Ale jestli pořád nevíte, pro kterou hlasovat, tak tady máte pár myslím výborných foteček !!!
Laura Klérová
Míša :-)
A jestli pořád nevíte, která se vám líbí, tak tady máte popsáno to, co dělají rády a proč by si měly zasloužit váš hlas.
,, ahoj, jmenuji se Laura Klérová. Ráda nakupuji oblečení, hraji si se svým miláškem Sisinkou, to je můj pejsek, slavím také ráda Vánoce a také ráda zdobím vánoční stromek.°
,, Nechci si vaše hlasy nějak vynucovat, ale jestli máte stejné záliby nebo aspoň podobné nebo se Vám líbím, tak myslím, že není důvod, proč byste mi ho nemohli dát. Ale hlavně vám přeji to nejlepší v novém roce !!! "
Alessa Missis
Rayne
,,ráda pomáhám zvířatům a lidem "
Allesa Missia nebude říkat proč byste pro ní měli hlasovat ,nechává svobodné rozhodnutí .
Hlasujte lidičky pro svou finalistku za dva dny bude vyhlášení. Takže dnes je 29.prosince, vyhlášení bude tím pádem 31. prosince.

miss sims 2007- pokyny k finálnímu kolu.

23. prosince 2007 v 16:57 | miskaklempová |  miss sims 2007
Tak a tady jsou pokyny k 3. kolu- finálnímu kolu.
◘ dvě fotky finalistky v plavkách.
◘ jednu fotku v erotickém prádelku.
◘ jednu fotku finalistky v křesle nebo na pohoce a pak mi napsat, co děá ráda a proč by měli lidi pro ní hlasovat.
◘ pak už jen v nějakých nádherných společenských šatech ny vyhlášení
Hodně štěstí!!!!!!!!!

miss sims 2007 - výsledek 2. kola

23. prosince 2007 v 16:53 | miskaklempová |  miss sims 2007

Ahojky, omlouvám se, že to tk dlouho trvalo. Tak tady máte výsledek 2. kola, ve keterém nás zprvu muselo opustit mnoho finalistek. Na výsledku vidíme, že nás opouští jessica aplová. I tak se stává druhou vícemiss. Blahopřejeme a loučíme se.

Anketa

Která finalistka má postoupit?
Laura Klérová30 % (3 hlasy)30 %3 hlasy
Jessica Aplová20 % (2 hlasy)20 %2 hlasy
Alessa Missis50 % (5 hlasy)50 %5 hlasy

přátelé 2- 16.díl

16. prosince 2007 v 9:15 | miskaklempová |  přátelé
Je asi osm rábo. Ještě jsem byla v pyžamu. Pak za mnou přišel Petr. Julie už byla taky doma z práce. A asi to slyšela. *Aničko, jak ses vyspala a co miminko?* řek mi Petr s láskou. *Miminko?* řekla Julie. *Ty čekáš miminko?* zeptala se znova a odešla. *Co jí je,* zeptala jsem se. *Nevím, asi z práce,* zalhal teošku Petr. *Víš, že už jde poznat, že budeš maminkou,* zachechtal se. *Hlavně, že se bavíš.*
Pak se šel Petr oblíknout do tepláků, aby mohl malovat.
Já jsem si šla ještě lehnout. *Jen odpočívej Anno, ať je miminko zravé.Ani nevíš, že jsi mi pomohlo se rozhodnout, že miluju Annu a že s Julií to byl jen omyl* říkal si
Když už začal malovat, tak k němu opravdu potichu,aby jí neviděl a neslyšel. *Petře, ani nevíš, že tě miluju. A teď budeš mít rodinu a mě tím definitvně vyloučíš ze svého žvota.* strachovala se Julie. *Petříčku...?*
Dnes mi přišel balíček s oblečením pro těhotné. To mi poslala matka. Do dopisu napsala, že se mi určitě bude hodit. Tak jsem si ho v koupelně zkusila.A pak tam přišel Petr.
*Jé, tobě to sluší a co dělá moje miminko, nezlobí?* zeptal se mě a pak začal mluvit k bříšku. *Ahoj, já jsem tvůj táta.* Petr se do toho opravdu vžil. *A víte, že mám pro vás překvápko?* *Cože?*
Nový dům. Petr nám koipl nový dům. Byl nádherný. Nádherný a hlavně byl větší než ten minulej, kde jsme předtím bydleli. Na zahradě byl zabudovaný píseček pro naše dítě. Na druhé straně byl bazén. Nabídla jsem Julii, že u nás může ještě bydlet. Sice poděkovala, ale řekla, že tu bude jen chvíli, že nechce překážet. Zatím teda bude bydlet v dětském pokoji, který bude pro naše dítě, až vyroste.
Lehla jsem si na pohovku, meztitím co Petr se stěhovákama dával nábytek do naší ložnice. *Petr se opravdu snaží* řekla jsem si.
Pak jsem se koukla na mé bříško a usmála jsem se. *Tak tady budeš bydlet.*
Tak jsem šla k lednici a vytáhla jsem si džus. Napila jsem se.
Pokračování příště !!!

miss sims 2007 - 2. kolo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

15. prosince 2007 v 14:13 | miskaklempová |  miss sims 2007
2.kolo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bohužel musí předem vypadnout i Nataša Fashionová a Kelly. Neposlali mi včas fotky.
Laura Klérová
Míša13 :-)
Jessica Aplová
domča
Allesa Missis
Rayne
Vanessa McCartney bude muset také vypadnout. Sice mi fotky poslala, ale ty fotky blog.cz nepodporuje. Samozřejmě jsem jí poslala mail, aby mi poslala jiné, ale neposlala. Bohužel.

přátelé 2- 15.díl

13. prosince 2007 v 14:00 | miskaklempova |  přátelé
Později večer jsem šla k lednici. Něla jsem velký hlad. to víte, s miminkem je hlad mnohem větší. Julie už musí zase do práce. Je hlídačka. Už od malička chtěla dělat u policie. Říkala, že policajtek je u policie moc málo, a že ženy si taky zaslouží takovou práci. *Nemůžu se na to už dívat* říkala si Julie v duchu. *Už tady nevydržím ani minutu bez toho,že bych Anně lhala o tom, co se mezi mnou a Petrem stalo.* řekla si.
Druhej den večer.
Už byla tma. petr připravil stůl, aby byl romantický. Co asi chce udělat??? Hodně mu na tom záleželo. Bude to asi moc velký. Chystal se na to fakt pečlivě.
a pak si tam sedl. Začala jsem se divit, a tak jsem za ním šla. *Doufám, že to bude dobrý* říkal si Petr pořád dokola.*Doufám, že to bude dobrý**Doufám, že to bude dobrý* Tak jsem za ním šla a sedla jsem si k němu.
*Petře, co tu tak pozdě děláš?* *Jen...jen..* říkal . Pak si stoupl. *Co to děláš?* divila jsem se. Pak jsem si také stoupla. *Petře ?????*
Pak najednou vyndal nádhernou krabičku s prstýnkem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *Aničko, vezmeš si mě za muže?* zeptal se. *Petře?!*
*ano* řekla jsem mu a nandala jsem si prstýnek.Byl nádherný. Nejen Petr ale i ten prstýnek.
*Děkuju * řekl mi Petr s velikým úsměvem. Prstýnek se blskal do dálky. Vidíte, jak je krásnej?!!!
*Anno, miluju tě a chci být s tebou a tím miminkem* řekl mi. *Petře* řekla jsem a usmála jsem se. Zvedla jsem svou ruku s prstýnkem a koukla jsem se na ní. *Já tě taky miluju.* řekla jsem Petrovi se svým krásným úsměvem.
Pokračování příště !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

přátelé 2- 14 díl

13. prosince 2007 v 13:30 | miskaklempova |  přátelé
*Musím...musím to říct Petrovi, já..já.. čekám miminko!!!* říkala jsem si čím dál raději. *To možn pomůže, abychom si s Petrem vyřešili ty naše problémy.* radovala jsem se.
Tak jsem zase rychle běžela domů a začala jsem přemýšlet, jak to Petrovi řeknu. Jak mu řeknu, že bude tatínkem.!!!
Ani nevíte, jak jsem šťasná. Doufám, že Petr bude taky rád. Ale cokdyž ne ???!!!!
Šla jsem k telefonu a zavolala jsem rodičům, že čekám miminko. Radovali se tak, že jsem to snad ještě nikdy neviděla. Hrozně rádi prý budou prarodičemi.
Když se Petr probudil, tak šel rovnou za mnou. *Ahoj, co tady děláš?* zeptal se . *Posaď se* řekla jsem mu. Tak jo, o co se jedná?* zeptal se zase on mě.. *No, chtěla bych ti něco říct.*
Tak si sedl. *No, tak co jsi mi chtěla říct?* zetal se mě zvědavě. *Já..já..* koktala jsem nadčením. *no, co ty?* chtěla zjistit .*Já to snad neřeknu* říkala jsem mu. *Ale co mi neřekneš?* ptal se Petr.
Tak jsem si stoupla a on taky. *Co se děje?* ptal se mě s úsměvem Petr.A tak jsem to na něj tak nějak rychle vybalila:-) *Já, no spíš my, no, bude mít miminko!!!!*
*dí...dítě?* koktal asi nadšením Petr. *No ano, nejsi šťasný?!* *Ale to víš, že jsem,jen mě to šokovalo* odpověděl mi s nadšením.
Pak jsme se políbili. *Aničko, to víš, že jsem rád.* říkal si v duchu. Já jsem si taky něco říkala. *Petře, já jsem tak šťasná. * *Dítě, já budu táta!!!!!!!!!! :oD*
A pak jsme se objímali a objímali.
A právě když jsme se s Petrem objímali, tak na nás Julie koukala. *Petře, co mi to děláš???!*
Pokračování příště !!!

přátelé 2- 13díl

7. prosince 2007 v 12:57 | miskaklempova |  přátelé
Ráno se šel Petr obléknout. Já ještě spala. Snažil se asi být moc potichu a to taky asi dodržel. Vůbec mě neprobudil.
Spala jsem opravdu tvrdě. Zdálo se mi o jednom klukovi, se kterým jsem kdysi dávno chodila. Jmenuje se Lukáš Tvojnský. Víte, byl to můj první velký vztah, co jsem kdy měla. Zdálo se mi, jak se zase držíme v náručí a jak se také líbáme a muchlujeme :-) Ale petr to vědět nemusí. jsou to mé sny. :oD
Když jsem chodila s Lukášem, tak mi koupil takové krásné chlupaté morčátko. Nebylo to krásně? Tak a o tom se m právě také zdálo.
Ale pak se mé sny obrátily k Petrovi. Včera jsme se pohádali, a to mi neudělalo moc dobře. Ale já Petra miluju !!! A vím, že se tady něco děje. Ale co .... ????!
Mezitím, co jsem spala, přišla i Juilie a blékla se. Vypadala nějak smutně. Asi proto, že včera udělala něco, co by žádná kámoška udělat neměla. A to vyspat se s kámošky přítelem.
Pak sešla dolů do obýváku. *Ach bože, co jsme to udělali. Jak jsem to Anně mohla udělat. Je to moje nej kámoška už od školy. Já jsem ale nána.* vyčítala si.
*Jenže já asi Petra taky miluju. Co mám dělat? Je to moje první láska o té doby, co jsem se musela rozajít s Markem.* říkala si. Jen abyste věděli, Marek byl její přítel, ona se do něho zamilovala, ale on jí podváděl, když na to potom přišla, tak se s ním rozešla.
Už jsem vztala, ale zase Pter ležel a spal. Tak jsem se zase oblíkla já potichu. *Petře, co se to děje* ptala jsem ee sama sebe.
A pak najednou zazvonil telefon. Tak jsem tam šla. *Dobrý den, u telefonu nemocnice Guliverova, jste Anna Viola Simonová?* zeptal se mě pan doktor, u kterého jsem byla na prohlídce nedávno. *Ano, pročpak se ptáte?* *Jen jsem vám chtěl oznámit výsledky vaší prohlídky,slečno Anno.* řekl mi.
*Opravdu, to jste teda byli rychlí * řekla jsem mu s úsměvem. *Ano, děkuji. Jen jsem vám chtěl říct,že...* *Ano? Co jste chtěl říct pane doktore. Stalo se něco? Jsem nemocná?!**Ale kdepak, jste dočista zdravá, jen jsem chtěl říct, že čekáte miminko!!!* gratuloval mi radostně pan doktor. *Mi...miminko?!* řekla jsem se slzami v očích. *Ano, buďte na sebe optarná a neshladanou-* *nashledanou a děkuji*
Pak jsem rychle běžela na zahradu na čerstvý vzduch. *Já,já čekám miminko?!!!* říkala jsem si dokola.
Pokračování příště !!!

Výsledek 1. kola

2. prosince 2007 v 12:01 | miskaklempova |  miss sims 2007
Ahojky,
Soutěž miss sims 2007 bohužel musí jedna finalistka opustit.
Tady jsou výsledky.

Anketa

Která finalistka má postoupit?
Ajana Berglová6 % (1 hlas)6 %1 hlas
Laura Klérová18 % (3 hlasy)18 %3 hlasy
Jessica Aplová18 % (3 hlasy)18 %3 hlasy
ALlessa Missis12 % (2 hlasy)12 %2 hlasy
Vanessa McCartney24 % (4 hlasy)24 %4 hlasy
Nataša Fashionová12 % (2 hlasy)12 %2 hlasy
Kelly12 % (2 hlasy)12 %2 hlasy
Na výsledcích vidíte, že nás bohužel opouští Ajana Berglová. Doufám, že i tak bude dále sledovat zbývající finalistk, a že jí to nevadí.
Pokyny na 2. kolo
◘ Vyfoťte svou finalistku ve sportovním oblečení. ( jedna fotka stačí)
◘ Vyfoťte jí i ve společenském oblečení. (min. 2. fotky)
◘ A pak jí nakonec vyfoťte v místnosti, kterou má ráda nejradši. ( může být v jakémkoli oblečení, 1 fotka)
Těším se na 2. kolo. Děkuji.