přátelé 2- 13díl

7. prosince 2007 v 12:57 | miskaklempova |  přátelé
Ráno se šel Petr obléknout. Já ještě spala. Snažil se asi být moc potichu a to taky asi dodržel. Vůbec mě neprobudil.
Spala jsem opravdu tvrdě. Zdálo se mi o jednom klukovi, se kterým jsem kdysi dávno chodila. Jmenuje se Lukáš Tvojnský. Víte, byl to můj první velký vztah, co jsem kdy měla. Zdálo se mi, jak se zase držíme v náručí a jak se také líbáme a muchlujeme :-) Ale petr to vědět nemusí. jsou to mé sny. :oD
Když jsem chodila s Lukášem, tak mi koupil takové krásné chlupaté morčátko. Nebylo to krásně? Tak a o tom se m právě také zdálo.
Ale pak se mé sny obrátily k Petrovi. Včera jsme se pohádali, a to mi neudělalo moc dobře. Ale já Petra miluju !!! A vím, že se tady něco děje. Ale co .... ????!
Mezitím, co jsem spala, přišla i Juilie a blékla se. Vypadala nějak smutně. Asi proto, že včera udělala něco, co by žádná kámoška udělat neměla. A to vyspat se s kámošky přítelem.
Pak sešla dolů do obýváku. *Ach bože, co jsme to udělali. Jak jsem to Anně mohla udělat. Je to moje nej kámoška už od školy. Já jsem ale nána.* vyčítala si.
*Jenže já asi Petra taky miluju. Co mám dělat? Je to moje první láska o té doby, co jsem se musela rozajít s Markem.* říkala si. Jen abyste věděli, Marek byl její přítel, ona se do něho zamilovala, ale on jí podváděl, když na to potom přišla, tak se s ním rozešla.
Už jsem vztala, ale zase Pter ležel a spal. Tak jsem se zase oblíkla já potichu. *Petře, co se to děje* ptala jsem ee sama sebe.
A pak najednou zazvonil telefon. Tak jsem tam šla. *Dobrý den, u telefonu nemocnice Guliverova, jste Anna Viola Simonová?* zeptal se mě pan doktor, u kterého jsem byla na prohlídce nedávno. *Ano, pročpak se ptáte?* *Jen jsem vám chtěl oznámit výsledky vaší prohlídky,slečno Anno.* řekl mi.
*Opravdu, to jste teda byli rychlí * řekla jsem mu s úsměvem. *Ano, děkuji. Jen jsem vám chtěl říct,že...* *Ano? Co jste chtěl říct pane doktore. Stalo se něco? Jsem nemocná?!**Ale kdepak, jste dočista zdravá, jen jsem chtěl říct, že čekáte miminko!!!* gratuloval mi radostně pan doktor. *Mi...miminko?!* řekla jsem se slzami v očích. *Ano, buďte na sebe optarná a neshladanou-* *nashledanou a děkuji*
Pak jsem rychle běžela na zahradu na čerstvý vzduch. *Já,já čekám miminko?!!!* říkala jsem si dokola.
Pokračování příště !!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Míša autorka blogu Míša autorka blogu | E-mail | Web | 7. prosince 2007 v 13:01 | Reagovat

líbí se vám tenhle komiks?

2 Míša Míša | Web | 11. prosince 2007 v 11:48 | Reagovat

ahojky tento komiks je krásnej , ale fakt koukni se dyštak na můj  blog jsou tam 3.komixy a dva příběhy díky a prosím další díl

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama