přátelé 2- 15.díl

13. prosince 2007 v 14:00 | miskaklempova |  přátelé
Později večer jsem šla k lednici. Něla jsem velký hlad. to víte, s miminkem je hlad mnohem větší. Julie už musí zase do práce. Je hlídačka. Už od malička chtěla dělat u policie. Říkala, že policajtek je u policie moc málo, a že ženy si taky zaslouží takovou práci. *Nemůžu se na to už dívat* říkala si Julie v duchu. *Už tady nevydržím ani minutu bez toho,že bych Anně lhala o tom, co se mezi mnou a Petrem stalo.* řekla si.
Druhej den večer.
Už byla tma. petr připravil stůl, aby byl romantický. Co asi chce udělat??? Hodně mu na tom záleželo. Bude to asi moc velký. Chystal se na to fakt pečlivě.
a pak si tam sedl. Začala jsem se divit, a tak jsem za ním šla. *Doufám, že to bude dobrý* říkal si Petr pořád dokola.*Doufám, že to bude dobrý**Doufám, že to bude dobrý* Tak jsem za ním šla a sedla jsem si k němu.
*Petře, co tu tak pozdě děláš?* *Jen...jen..* říkal . Pak si stoupl. *Co to děláš?* divila jsem se. Pak jsem si také stoupla. *Petře ?????*
Pak najednou vyndal nádhernou krabičku s prstýnkem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *Aničko, vezmeš si mě za muže?* zeptal se. *Petře?!*
*ano* řekla jsem mu a nandala jsem si prstýnek.Byl nádherný. Nejen Petr ale i ten prstýnek.
*Děkuju * řekl mi Petr s velikým úsměvem. Prstýnek se blskal do dálky. Vidíte, jak je krásnej?!!!
*Anno, miluju tě a chci být s tebou a tím miminkem* řekl mi. *Petře* řekla jsem a usmála jsem se. Zvedla jsem svou ruku s prstýnkem a koukla jsem se na ní. *Já tě taky miluju.* řekla jsem Petrovi se svým krásným úsměvem.
Pokračování příště !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama