Únor 2008

Můj svět II. postavy

29. února 2008 v 12:08 | miskaklempova |  the sims 2

můj svět - 10. díl

29. února 2008 v 11:59 | miskaklempova |  můj svět

,,To je nějakej vtip?" řekla jsem zděšeně. Nemohla jsem tomu věřit. Vždyť spolu žili 16 nebo 17 let. Přesně si to nepamatuju. Ale to je jedno. =o( ,,ty si děláš srandu, že jo. To je jen blbej vtip" řekla jsem.
,,Bohužel ne...." brečela Erika. Když jsem jí viděla, jak brečí, tak jsem hned věděla, že jí to dost vzalo. Dokonce víc než mě.
,, Proč " řekla jsem jednuduchou otázku. ,, Newim.... to mi neřekli" odpověděla na ní Erika. Teď mě to taky dost sebralo. Ale co nadělám, že jo : (
,, Jen jsem chvíli stála bez hnutí. ,,No a? Tak se rozvedou. Stejně s nimi nebydlíme, ne?" řekla jsem a usmála jsem se na Eriku. Sice mi to bylo líto, ale co... Stejně jejich rozhodnutí nezměním.
Pak jsme se obejmuli. ,,Máš pravdu" řekla Eerika a usmála se na mě. Už jí to tak moc netrápilo. Což bylo dobře. Když to netrápilo jí, netrápilo to ani mě. Jsme dvojčata, že jo.
Druhej den ráno ....
Už jsem stávala z postele. Zdálo se mi o mě a Patrikovi. Neřeknu vám o čem, ale bylo to krásné =o) Taky se s ním znám už jak dlouho, že jo. Jsem šťasná, že spolu chodíme po tak dlouhé době.... =oD
Při snídani .........
Erika upekla výbornou buchtu k snídani. Ještě z tý buchty šla pára. ,,Výborné...." mlaskla jsem si. Erika se usmála . ,,Dík" poděkovala.
Začal ale zvonit telefon, tak jsem ho šla zvednout. ,,Trrr" ,,Vždyť už tam jdu" řekla jsem na hulákající telefon.
,,Kdo to je Michelle?" zavolala na mě, když jsem telefonovala. Pak šla pomalu ke mě, aby taky něco z telefonátu slyšela.
Terry taky už vstala a oblíkla se. Jenže Natalia ještě spala. ,,Sakra, ta skříň vrže" řekla si v duchu Terry, když zavírala skříň, která vážně docela vrzala... ,,Terry, nemůžeš potichu?" okřikla Terry polospící Natália.
,,No jo pořád, ale co s tou skříní mám asi dělat, ne? Novou si ani náhodou nekoupím. Tuhle mám dovezenou až z Paříže" okřikla zase Terry Natálii.
´V tlefonu mluvili Patrikovo rodiče !!! ,, Michelle, vzlyk, Patrik....Patrik....." plakala Patrikova matka. ,,Kdo je to Michelle?" zeptala se Erika. Ale já neodpověděla. Jen jsem rychle vyhrkla do telefonu ,,Co se stalo Patrikovi?"
Pokračování příště !!!!!!!!!

můj svět - 9.díl

28. února 2008 v 9:15 | miskaklempova |  můj svět

Píšu do časáku the sims2 !!!

28. února 2008 v 7:53 | miskaklempova |  ___________Blog_____________
Píšu do časáku the sims2. Časák se zveřejňuje na téhle stránce www.soniskysims.blog.cz . Tam bude vycházet. Já tam píšu do rubriky PROMĚNY. Určo jukněte a přečtěte si to. Newim, kdy to vyjde, ale určo vás o tom budu informovat.
Takže se mějte, a já jdu psát =o)

můj svět - 8.díl

27. února 2008 v 17:53 | miskaklempova |  můj svět

Já jí to ale nenechala doříct. Musela jsem do tý školy. Tak jsem jen řekla, jako že musím a ona se koukla na zem. ,,Tak jo" a šla radši umýt linku. ,,Nezapomeň na to, cos mi chtěla" řekla jsem a odešla jsem.
O půl hodiny později....
Už jsem byla ve škole a ve třídě. Tahle škola je podstatně malinká, ale je tu výtah. Což je výhoda. Poslední den v základce. Začínalo se mi už v tu chvíli stýskat. Koukla jsem se,, kdo všechno už byl ve třídě.
Samo, že tam byl Pavel. Je tam vždy první. Taky že je až moc snaživý. Dělá sice ze sebe frajera, ale blbej není. Možná bude snad se mnou chodit i na školu. No... není to zas tak špatný.. no co... se mě zastal ne?! A navíc, aspon bych tam nebyla sama, ne .
Ale naštěstí tam byl i Patrik. Což mě velice potěšilo. To je jasný, že jo. Taky spolu chodíme.
Tak hned vstal a šel za mnou a obejmul mě. Což nebylo tak špatné =o) A ještě ke všemu před třídou. Sice tam nebyli všichni, ale někdo tam byl. Jo všichni věděli, že se známe už léta a že jsme kámoši na život a na smrt. Ale nikdo si nemyslel, že spolu budem chodit.
Pavel se zvedl ze židle. ,,Sakra, že spolu potom budou chodit, to by mě teda nenapadlo. No co... je to nechutný. S Terry.... hm... to bych si dal říct. Ale s Michelle... ani náhodou !!!" řekl si.
Chtěli jsme se s Patrikem i políbit, ale on tam přišel a jen tak si řekl. Spíš na nás řekl. ,,Nemůžete se olizovat jinde. Tohle je škola a ne bordel, kapišto?!" a otočil oči do vzduchu, jako by, že když člověk s nikým chodí, bylo špatné. ,,odprejskni Pavle" řekl Patrik a otočil se na mě. ,,no jo porad" řekl Pavel a šel zpátky do lavice.
Později doma...
Šla jsem hned po škole domů. ,,Jsem doma" řekla jsem. ,,Ve škole to bylo suprový. Třídní učitelka vyprávěla své zážitky, znáš jí, víš jak je ukecaná,ne, a pak jsme si rozdali různé ocenění za práci a tak" dodala jsem. ,,No.. super" řekla Erika, která zavolala z druhého patra u rybiček.
Zrovna čistila akvárko, bylo celé zasviněné. Přitom přemýšlela. ,,Jak jí mám sakra říct, že se rodiče chtěj rozvést po 16 ltech. To nevládnu" pak ale šla ke mě dolů. odhodlala se !!!!!
,,Víš Michelle, musím ti něco říct" řekla mi. Jenže já jí řekla ..............
Pokračování příště !!!!!!!!!!!!!!

můj svět - 7.díl

26. února 2008 v 9:39 | miskaklempova |  můj svět

Konečně mám počítadlo =o)

26. února 2008 v 8:27 | miskaklempova |  ___________Blog_____________
tak a konečně je tu počítadlo. Abyste viděli mou návštěvnost. Nebude asi tak obrovská, ale nebude malá... si teda myslím =o) jo a počítadlo uvidíte pod menu.
Tak se mějte =D páško

můj svět - 6.díl

25. února 2008 v 11:01 | miskaklempova |  můj svět

můj svět - 5.díl

24. února 2008 v 11:27 | miskaklempova |  můj svět

soutěž !!!! no, ale ne zrovna u mě... =o)

24. února 2008 v 9:39 | miskaklempova |  soutěže
Soutěž ? Ano, ale ne u mě =o)
Je u ségry. Určo jukněte na www.domcaklempova.blog.cz. Tam se koná soutěž miss sims 08. Máte u ní pokyny, kdo se chce přihlásit. A když třeba nechcete nebo nemáte sims2, tak aspoň zahlasujte. Nic na tom není !!!!!!!

downloady ? no.... já newim

23. února 2008 v 10:36 | miskaklempova |  downloady
Lidišky, já moc stránek neznám. A ty co znám, mi řekli nějaké kámošky. Takže newím jestli bych sem měla něco dát.
Ale mám nápad !!!! ☺
vždy sem dám nějakej titulek. Třeba vlasy. A vy kdo rád poradí ějaké ty super stránečky, je napíšte do komentíků.
Tak si pomůžem navzájem! A kdo třeba nic neví, tak se nějaké dozví ! No, možná to bude dobrej nápad. Jen aby vyšel, že ?
☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

sháním, sháníš, sháníme ....

23. února 2008 v 10:31 | miskaklempova |  bazárek
Bazárek. Tak to je slovo, které vám vysvětlím.
Sháním ...
sháníš něco? Tak mi pošli fotku toho co sháníš (dám příklad v dalším bazárku) pak zdroj fotky nebo obrázku. Pošli mi to na e-mail michikinka@seznam.cz . Já to tu zveřejním.
Poradím ...
kdo má srdce pomoct někomu s něčím, tak určitě poradí stránku toho, co dotyčný shání. Jak jednoduché, že?

můj svět - 4.díl

23. února 2008 v 10:21 | miskaklempova |  můj svět

můj svět - 3.díl

21. února 2008 v 15:27 | miskaklempova |  můj svět

můj svět - 2.díl

18. února 2008 v 13:52 | miskaklempova |  můj svět

Jenže ségra vůbec nechápala. Není divu, byla opilá. ,,Co ho vyhazuješ!,škit,my si tady jen povídáme,škit" řekla mi až na mě táhl ten smrad, který vyšel z její pusy. V tu chvíli jsem si uvědomila, že je jí smutno. Lapla se po klukovi, kterého prvního potkala. Ona se totiž nedávno rozešla ze svou lásku. Jenže ten kluk se s ní rozešel. Musela jsem si z toho sednout.
,,Počkej tu moment, jdu říct Patrikovi, jestli by nemoh jít domů" řekla jsem jí a vstala jsem. Její reakce ale nedopadla moc dobře. ,,Cože? To jako, škit, kvůli tomu, škit, že jsem se trochu napila?" řekla s takovým výrazem a s pozicí, že jsem v jednu chvíli měla pocit, že se její postava zhroutí k zemi. ,,Jo. A počkej tu chvíli.
šla jsem teda za Patrikem, jestli by nešel radši domů. ,,Jasně, a co se děje zeptal se. ,,No...." a nemusel nic říkat. Ségra to řekla místo mě.
,,Lidičky, já jsem se opila" volala na celý Sokolov. V tu chvíli Patrik otevřel pusu dokořán. ,,Ona je opilá?!" nedovedl si odpustit.
,,Jo jsem,škit, co vadí ti to Patriku,škit, hm !" volala na něj z balkónu.
,,Ona je fakt opilá" řekl mi. Já se postavila na špičky. ,,Prosím, jdi. Musím se o ségru postarat" řekla jsem mu. ,,Ten rozchod s Štěpánem bere špatně viď" řekl a podíval se na ségru, která tancovala na balkoně. ,,No...moc dobře ne..." odpověděla jsem. ,,Tak já jdu." řekl a zamával tancující Erice.
Sestra už doufám spí. Tak jsem si šla zahrát na klavír. To mě totiž uklidňuje. Navíc naučila mě to mamka. Je velice snaživá.
U Terry a Natalii doma
,,Ty ses v tom zrcadle snad ztratila" rýpla si Natalia, když jedla serálie.
,,Asi jo. Víš co, si dělám růžové oko." křikla nazpět. Ale najednou uslyšela.... ,,Štěpáne,škit, proč....škit" a hned jí bylo jasné, okdaď to asi jde.
U Patrika
.,,čaues Olivko. zdravil a rýpl si Pavel. ,,Taky tě zdravím" řekla naštvaně Olivia. ,,ne tak sorry omluvil se svým způsobem.
,,tyvoe, se nedělej. řekl oliviy, která odešla. Asi je do toho hovada zamilovaná. ,,kam jdeš Olivko? řekl naschvál na rozloučenou. Jo, to žlutý hnusný je naše škola. Ještě, že jsou prázdniny. Ale....
Když Patrik přišel uviděl Evu, která je tu nová. ,,čau, já jsem Patrik" uvítal jí. ,,Eva...." řekla. Ale pak oba uslyšeli opět setru. ,,šlech"
Pokračování příště !!!

můj svět - 1.díl

17. února 2008 v 18:42 | miskaklempova |  můj svět

Reklamy, všude samé reklamy....

16. února 2008 v 17:25 | miskaklempova
Co to má být?! Proč pořád píšete často jen reklamy na svoje blogy? Co třeba taky pochválit?!!!
Myslím si, že to není tak špatnej nápad ne?
Když vás ale baví psát reklamy na vé blogy, tak vám teda sem udělám rubriku reklamy. A je to hotové.
Tam si pište co chcete, myslím o svém blogu , ale prosím nepište to do komentářů, do kterých by se měly spíš psát pochvaly a názory.
Takovej problém to není ne?
Jsme domluvení? Bomba. Můj blog zatím není tak slavnej, vím, ale zas tak špatnej není. Nějak komentík se tu najde. Komentík, kterej obsahuje pochvalu nebo názor. =o) Tak se mějte.

Můj svět - postavy

14. února 2008 v 19:01 | miskaklempova |  the sims 2
Postavy jsou fiktivní. Jakákoli podobnost je pouze náhodná. =o)
autor- Míša Klempová
asistent autora- Andrea Slovjáková, Dominika Klempová
Toto jsou všichni z hlavních postav. Nebojte, nebudou pořád ty stejní. Něktěří odejdou, noví přijdou. Ovšem vás budu informovat.

Omlouvám se, ale nestíhám dva komiksy, proto jsem musela osdranit komiks opravdová láska

9. února 2008 v 8:48 | miskaklempova |  aktuálky
Moc se Vám omlouvám (těm, co rádi čtěte komiks opravdová láska ), ale mám naplánovaný jiný komiks, který by měl přitáhnout na můj blog více lidí. Ale nestíhala bych dva komiksy. Bohužel. Stejně myslím, že komiks opravdová láska, byl tak trochu propadák. Njn. Ale klidně se můžete na cokoli zeptat ohledně nového komiksu. Pokusím se vám na všechno odpovědět. Dík.
Takhle se jmenuje.

Jsem v miss sims 2008

5. února 2008 v 17:36 | miskaklempova |  ___________Blog_____________
A tady je moje simka
Jméno : Nicol Enrikes
Dejte jí hlas, jestli se vám líbí. tak pro ní hlásněte.